Renovated Studio In Union Square

  • 19 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Zlokalizowany w dzielnicy Manhattan w Nowym Jorku Renovated Studio In Union Square Nowy Jork oferuje zakwaterowanie 3 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum sztuki Museum of Modern Art. Apartament o powierzchni 19 m² zapewnia dostęp do lodowiska.

Do dyspozycji gości jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów.

Obiekt posiada pełnowymiarową kuchnię z takimi udogodnieniami jak czajnik elektryczny i lodówka.

Muzeum Uniwersytetu Jesziwy znajduje się 15 min spacerem od tego apartamentu. Kościół pw. św Marka w dzielnicy Bowery też jest blisko, kilka kroków stąd. Renovated Studio In Union Square ma pierwszorzędną lokalizację 650 m od stacji metra Astor Place. W zasięgu ręki od obiektu leży Kościół Łaski. Ten apartament znajduje się 10 min pieszo od najbliższego przystanku autobusowego 4th Avenue & East 9th Street.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Renovated Studio In Union Square Nowy Jork
Private Studio Apartment In Union Square
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Private Studio Apartment In Union Square

8.5
Świetny 17 opinii
0 m od nieruchomości
USD 335 USD 302
za noc
Suite Irving The Inn At Irving Place
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suite Irving The Inn At Irving Place

133 m od nieruchomości
USD 659 USD 593
za noc
Suite Evelyn Nesbitt The Inn At Irving Place
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suite Evelyn Nesbitt The Inn At Irving Place

133 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
    15 km

    Stacje kolejowe

    33rd St
    1,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa
    • Stół

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Renovated Studio In Union Square akceptuje zwierzęta?
      Niestety Renovated Studio In Union Square nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy Renovated Studio In Union Square posiada kuchnię?
      W Renovated Studio In Union Square goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
    15 km

    Stacje kolejowe

    33rd St
    1,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Renovated Studio In Union Square Nowy Jork

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij